Kniha návštěv | Apartmán Marina, Lipno nad Vltavou.

Ubytování na Lipně - pronájem apartmánu Marina Lipno

 • Ubytování Lipno Apartmán Marina

  Apartmán Marina - Lipno nad Vltavou

  Hledáte ubytování na Šumavě? Pronajměte si luxusní apartmán v přístavu Marina Lipno.

 • Ubytování Lipno Apartmán Marina
 • Ubytování Lipno Apartmán Marina
 • Ubytování Lipno Apartmán Marina
 • Apartmán Marina Lipno - vaše luxusní ubytování na Lipně

  Dovolená na Lipně

  V resortu Marina Lipno je k dispozici vše pro Vaši pohodovou dovolenou. Na dohled je promenáda s nejrůznějšími obchody, restauracemi a kavárnami. Půjčovnu sportovního vybavení najdete ve vzdálenosti 50 m. Písečná pláž je vzdálena 200m.

  Sedačková lanovka na Kramolín je vzdálená pouhých 400 m. Krytá hala na tenis a squash se nachází ve vzdálenosti 500 m. Bezplatné soukromé parkoviště.

Kniha návštěv

16.8.2014
Dobry den, dekujeme za skvele ubytovani...
Uzili jsme si krasnou sportovni dovolenou, urcite se radi vratime a 
doporucime znamym :)
Hepovi
28.7.2014
Dobrý den,
dovolená byla super, úžasné ubytování, děti už jinam nechtějí, ani k moři.  Využívali hodně služeb Bollo klubu, který byl za rohem. Takže Vás zřejmě příští rok opět oslovím. Opravdu i mně se moc líbilo, i když jsem v úterý dostala vysoké teploty i tak jsem zbytek dovolené docela příjemně strávila pod dekou na terase:). Jezdím na Lipno skoro každý rok, ale toto byla nejhezčí dovča.
Děkuju
Ivana Románková

24.3.2014
Dobrý den,
k psaní mailu pro Vás se chystám od té doby, co jsme přijeli z Lipna, ale čas je proti mě. Chtěla jsem Vám poděkovat za vše. Pobyt byl perfektní (jak ve Vašem apartmánu, tak počasí,....). Nesmírná výhoda (s dětma), že všechno je blízko.
Jeník i Emilka chodily do lyžařské školky a jelikož každý začínal v úplně jinou hodinu a do toho ještě ten nejmenší prcek, tak to pro nás rodiče bylo opravdu pohodlné (žádné přejíždění autem tam a zpátky).  :-)
Jeníček (nejstarší) byl smutný, že nám nevyšlo Strážné, ale Lipno ho nadchlo. :-) 
Ani jsme nevyzkoušeli všechny lákadla pro děti (hopsárium, stezka v korunách stromů,....). Jednoznačně vedla bobová dráha!
Mějte se dobře, fajn den a myslím, že se ještě někdy "uslyšíme".
Zdraví,
Martina Nováčková 

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za hezké ubytování přímo u vody. Opravdu bylo nádherně. Přeji hezký den a třeba zase někdy na ubytovanou.

Jana Kalendová, Liberec